06
Ma
Kilka słów o fotoroletach
06.03.2015 15:48

Ostatnimi czasy coraz więcej drukarni i firm poligraficznych oferuje możliwość wykonania fotorolet. Czym one są i czy warto w nie zainwestować? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Fotorolety to nic innego jak tradycyjne rolety posiadające wspaniałe nadruki. Zwykle występują w trzech rodzajach: fotorolety mini, klasyczne i w kasecie. Oczywiście klient może wybrać taką, która odpowiada jego potrzebom. Od niego zależy również rodzaj materiału, z którego zostanie wykonana fotoroleta, typ mechanizmu, jaki zostanie w niej zastosowany i zdjęcie, jakie zostanie na niej nadrukowane. Jeśli chodzi o tę ostatnią kwestię, to istnieje ogromne pole do popisu. Fotografię można wyselekcjonować ze zbioru grafik, jakim dysponuje drukarnia lub przynieść własne zdjęcia. Przeważnie fotorolety wykonuje się w technologii druku cyfrowego, co gwarantuje ich wysoką jakość.  

Czy warto się na nie zdecydować? Jak najbardziej tak! Pełnią funkcję dekoracyjną oraz są praktyczne, ponieważ doskonale zasłaniają okna, dzięki czemu do wnętrza nie przedostaje się nadmierna ilość promieniowania słonecznego. W dodatku z ich pomocą można odmienić wygląd wnętrza dosłownie w kilka chwil. Prezentują się niezwykle pięknie i oryginalnie, a ich cena jest bardzo przystępna, co ewidentnie przemawia na ich korzyść.

 

Zdjęcie - swong95765

Comments


Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!