14
Ma
Programy do robienia banerów reklamowych
14.05.2015 12:27

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś samodzielnie zaprojektować baner reklamowy? Zadanie nie jest łatwe, ale korzystając z odpowiednich programów/generatorów, można je sobie nieco ułatwić. Warto podkreślić, że są one całkowicie darmowe, więc idealne dla osób, które nie mogą przeznaczyć zbyt dużych kwot na ich wykonanie. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią wpisu.


Darmowe programy do projektowania banerów reklamowych:

 

  • MyBannerMaker – najmniej skomplikowany w obsłudze. Pozwala na dokonanie podstawowych ustawień, wstawienie zdjęcia i niewielkiej ilości tekstu, określenie wielkości oraz wyselekcjonowanie odpowiedniego efektu.
  • PureSilva BannerMaker – bardzo prosty w obsłudze. Posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu korzystanie z tego programu to prawdziwa przyjemność. Wyposażony w mnóstwo zdjęć tła oraz ogromną ilość ikon. Zapewnia możliwość dokonania podstawowych ustawień.
  • BannerSketch – niezwykle funkcjonalny. Ustawień można dokonać szybko i przy pomocy jednego kliknięcia. Oferuje 1300 gotowych wzorów, z których można dowolnie korzystać. Co więcej, są one przypisane do konkretnych kategorii, więc znalezienie tego właściwego to pestka.  


 

Comments


Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!